Ostatnie mieszkanie w ofercie. Budynek A, 3 piętro.

Gardenia
budynek-1

Opis inwestycji

Twój ogród w mieście

Gardenia to kameralne osiedle zanurzone w zieleni. Zainspirowała nas natura i historia tego miejsca, w którym kiedyś znajdowało się ogrodnictwo. Wkomponowaliśmy nowe osiedle w istniejącą ogrodową zieleń (żywopłoty, świerki i drzewa owocowe ) i uzupełniliśmy ją o nowe drzewa liściaste i iglaste, kwiaty i ozdobne trawy. Wszystko po to, żeby zapewnić Ci zdrowe i komfortowe funkcjonowanie na co dzień. Zieleń koi nerwy i oczyszcza powietrze, dzięki czemu złapiesz głęboki oddech i dobrą energię na cały dzień. Ogrodem zachwycone będą też dzieci, które uwielbiają pomagać sadzić rośliny a potem je pielęgnować. Również Twój pies czy kot będzie miał miejsce do zabawy i wybiegania się.

 

Po pracy możesz odpoczywać aktywnie pozostając nadal na osiedlu. Nowoczesne urządzenia zewnętrznego fitnessu i stół do ping – ponga to świetna okazja do treningu i integracji sąsiedzkiej. Dzieci znajdą przestrzeń na wspólnym placu zabaw, gdzie nawiążą nowe znajomości i spożytkują nadmiar energii.

 

Także w pobliżu Gardenii mieszkańcy znajdą wiele możliwości do aktywności takich jak obiekt Sportowy Checz Gdynia, mini skatepark lub kryta pływalnia przy Szkole Podstawowej nr 40.

 

Komfort i bezpieczeństwo na codzień

Tempo życia przyspiesza. Chcemy zaoferować naszym mieszkańcom rozwiązania, które poprawiają im komfort codziennego funkcjonowania i sprawiają, że żyje się łatwiej i przyjemniej

Nowoczesna architektura, duże przeszklenia, eleganckie klatki schodowe to komfortowe rozwiązania, dzięki którym życie jest przyjemniejsze. We wszystkich mieszkania położonych na piętrach zaprojektowano balkony, a do mieszkań na parterze ogródki (nawet do 180m2).

Właściciele aut docenią garaż podziemny, do którego swobodnie dojeżdża się wygodną windą. Z kolei potrzebujący więcej przestrzeni do przechowywania mogą wybrać jedną z komórek lokatorskich.

 

Tylko 10 minut do centrum gdyni

Sprawna komunikacja to ważny element podczas wyboru mieszkania. Osiedle Gardenia ma w tym zakresie wiele do zaoferowania. W promieniu 300 m od działki znajdują się przystanki trolejbusowe i autobusowe, a w odległości 750 m – przystanek SKM Leszczynki. Z kolei do wjazdu na Estakadę Kwiatkowskiego jest jedynie 700m. Oszczędność czasu i domowego budżetu ma duże znaczenie.

 

Szkoła, sklepy i usługi tuż pod domem

Chylonię charakteryzuje duża samowystarczalność, a niektórzy mówią o niej nawet „miasto w mieście”. Obecnie w dzielnicy uruchamiane są znaczącej skali projekty rewitalizacyjne, a potencjał tej części miasta dostrzegliśmy także my, rozwijając w niej atrakcyjną ofertę mieszkań w nowoczesnej architekturze.

 

Chylonia to dzielnica z przyszłością gdzie wartość mieszkań będzie rosła w czasie wraz z dynamicznym rozwojem tej części Gdyni.

 

Wybierając miejsce do życia pomyśl o codziennej wygodzie. W pobliżu Osiedla Gardenia znajduje się bogate zaplecze usługowo-handlowe, edukacyjne, a od rozrywek w Centrum Gdyni dzieli Cię 10 minut jazdy samochodem. Codzienne zakupy, szybki dostęp do lekarza, szkoły i przedszkola są w zasięgu ręki – doskonała lokalizacja osiedla zapewnia Ci to co potrzebne do komfortowego życia. Najmłodsi mieszkańcy i ich rodzice docenią bliskość szkoły podstawowej, do której dotrą spacerem.

 

Oszczędności na każdym kroku

Możliwość załatwienia w pobliżu najważniejszych spraw pozwoli zyskać czas na odpoczynek na zielonym osiedlu i ograniczyć koszty związane z dojazdami. Dodatkowe oszczędności zapewni konkurencyjny czynsz oraz ogrzewanie miejskie dostarczane przez OPEC. W standardzie stosujemy wysokiej jakości stolarkę okienną i drzwiową, które zapewniają dobrą izolację akustyczną i pozwalają racjonalnie zarządzać ciepłem.

Lokalizacja

Doradztwo kredytowe

Kupno mieszkania na kredyt na pewno nie należy do najłatwiejszych. Nie dość, że zaciągamy zobowiązanie, które będzie miało wpływ na naszą przyszłość, to jeszcze sama procedura kredytowa i związane z nią formalności mogą budzić przerażenie. Właśnie dlatego postanowiliśmy wesprzeć naszych klientów w tym obszarze, poprzez współpracę z mFinanse S.A. – profesjonalnym i wiarygodnym pośrednikiem kredytowym, który bezpłatnie i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces uzyskiwania kredytu.

 

Współpracujący z kilkunastoma bankami (Alior Bank S.A., Bank Millennium S.A., Bank Pocztowy S.A., Bank Polska Kasa Opieki S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., ING Bank Śląski S.A., Pekao Bank Hipoteczny S.A., PKO Bank Polski S.A., PKO Bank Hipoteczny S.A., Santander Bank Polska S.A.) doradcy mFinanse S.A. mają możliwość dopasowania oferty kredytowej do sytuacji finansowej każdego klienta.

 

Umów się na spotkanie z doradcą w dogodnym dla Ciebie terminie:
Karol  Potocki
tel. +48 511 964 935
karol.potocki@mfinanse.pl
ul. Władysława IV 43
81-395 Gdynia

Przemysław Haber
tel. +48 501 255 248
przemyslaw.haber@mfinanse.pl
ul. T. Wenedy 15, 4 piętro
81-341 Gdynia
https://mfinanse.pl

Kontakt

Aleksandra Plichta  T: +48 512 284 420, T: 58 555 96 05
E: gdynia@artlocum.pl

 

ul. Chylońska 26, 81-064 Gdynia
pn. – pt.  godz. 8:00 – 16:00