Kameralnie wśród zieleni

Poleskie Ogrody to zespół kameralnych, jednoklatkowych budynków otoczonych bujną zielenią. Doskonałe miejsce dla osób, które  szukają oddechu od zgiełku miasta, cenią sobie spokój i możliwość obcowania z naturą. Rozległe tereny zielone, stanowiące otoczenie inwestycji, zachęcają do długich spacerów z psem lub jazdy na rowerze.

 

Komfort mamy w naturze

Mieszkania w Poleskich Ogrodach zostały rozplanowane tak, aby żyło się w nich wygodnie i by można je było zaaranżować według własnych potrzeb. Kuchnię możesz zaplanować jako osobne pomieszczenie lub połączyć z salonem. Pokoje gwarantują przestrzeń na przechowywanie, odpoczynek i pracę. Duże przeszklenia w strefie dziennej sprawiają, że mieszkania są dobrze doświetlone. Praktycznych rozwiązań dopełniają windy  (koniec z noszeniem zakupów).

 

Relaks według potrzeb

Każde mieszkanie posiada balkon lub ogródek więc możesz tę przestrzeń wykorzystać do stworzenia Twojego idealnego miejsca do relaksu. Jeśli odpoczywasz będąc w ruchu to przewidziane na osiedlu urządzenia outdoor fitness powinny zaspokoić twoje oczekiwania. Dzieci też mają przestrzeń dla siebie – plac zabaw i mini boisko do koszykówki to doskonałe miejsca na zużycie nadmiarów energii. Niedzielne, słoneczne przedpołudnie można spędzić z rodziną w Parku na Zdrowiu, Ogrodzie Botanicznym czy łódzkim Zoo, do których samochodem dojedziesz w 10 min. W deszczowe dni polecamy pływalnię Wodny Raj na Teofilowie, położoną zaledwie 3 km. od inwestycji (5 min. jazdy samochodem).

 

Codzienne życie może być proste

Poleskie Ogrody powstały na styku dwóch osiedli mieszkaniowych: Złotna i Teofilowa co daje mieszkańcom możliwość korzystania z infrastruktury obu osiedli. W promieniu 4 km od osiedla, znajdują się przynajmniej cztery miejskie przedszkola i dwie szkoły podstawowe. Liczne sklepy na Teofilowie czy Złotnie pozwolą zrobić zakupy w drodze do domu a w sobotę można wybrać się na teofilowski ryneczek po świeże warzywa i owoce z podłódzkich gospodarstw rolnych.