W ofercie lokal usługowy o pow. 73,35 mkw.

Poleskie Ogrody
budynek-4

Opis inwestycji

Kameralnie wśród zieleni

Poleskie Ogrody to zespół kameralnych, jednoklatkowych budynków otoczonych bujną zielenią. Doskonałe miejsce dla osób, które  szukają oddechu od zgiełku miasta, cenią sobie spokój i możliwość obcowania z naturą. Rozległe tereny zielone, stanowiące otoczenie inwestycji, zachęcają do długich spacerów z psem lub jazdy na rowerze.

 

Komfort mamy w naturze

Mieszkania w Poleskich Ogrodach zostały rozplanowane tak, aby żyło się w nich wygodnie i by można je było zaaranżować według własnych potrzeb. Kuchnię możesz zaplanować jako osobne pomieszczenie lub połączyć z salonem. Pokoje gwarantują przestrzeń na przechowywanie, odpoczynek i pracę. Duże przeszklenia w strefie dziennej sprawiają, że mieszkania są dobrze doświetlone. Praktycznych rozwiązań dopełniają windy  (koniec z noszeniem zakupów).

 

Relaks według potrzeb

Każde mieszkanie posiada balkon lub ogródek więc możesz tę przestrzeń wykorzystać do stworzenia Twojego idealnego miejsca do relaksu. Jeśli odpoczywasz będąc w ruchu to przewidziane na osiedlu urządzenia outdoor fitness powinny zaspokoić twoje oczekiwania. Dzieci też mają przestrzeń dla siebie – plac zabaw i mini boisko do koszykówki to doskonałe miejsca na zużycie nadmiarów energii. Niedzielne, słoneczne przedpołudnie można spędzić z rodziną w Parku na Zdrowiu, Ogrodzie Botanicznym czy łódzkim Zoo, do których samochodem dojedziesz w 10 min. W deszczowe dni polecamy pływalnię Wodny Raj na Teofilowie, położoną zaledwie 3 km. od inwestycji (5 min. jazdy samochodem).

 

Codzienne życie może być proste

Poleskie Ogrody powstały na styku dwóch osiedli mieszkaniowych: Złotna i Teofilowa co daje mieszkańcom możliwość korzystania z infrastruktury obu osiedli. W promieniu 4 km od osiedla, znajdują się przynajmniej cztery miejskie przedszkola i dwie szkoły podstawowe. Liczne sklepy na Teofilowie czy Złotnie pozwolą zrobić zakupy w drodze do domu a w sobotę można wybrać się na teofilowski ryneczek po świeże warzywa i owoce z podłódzkich gospodarstw rolnych.

 

Doradztwo kredytowe

Kupno mieszkania na kredyt na pewno nie należy do najłatwiejszych. Nie dość, że zaciągamy zobowiązanie, które będzie miało wpływ na naszą przyszłość, to jeszcze sama procedura kredytowa i związane z nią formalności mogą budzić przerażenie. Właśnie dlatego postanowiliśmy wesprzeć naszych klientów w tym obszarze, poprzez współpracę z mFinanse S.A. – profesjonalnym i wiarygodnym pośrednikiem kredytowym, który bezpłatnie i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces uzyskiwania kredytu.

 

Współpracujący z kilkunastoma bankami (Alior Bank S.A., Bank Millennium S.A., Bank Pocztowy S.A., Bank Polska Kasa Opieki S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., ING Bank Śląski S.A., Pekao Bank Hipoteczny S.A., PKO Bank Polski S.A., PKO Bank Hipoteczny S.A., Santander Bank Polska S.A.) doradcy mFinanse S.A. mają możliwość dopasowania oferty kredytowej do sytuacji finansowej każdego klienta.

 

Umów się na spotkanie z doradcą w dogodnym dla Ciebie terminie:
Żaneta Kowalewska
tel. +48 606 121 811
Zaneta.Kowalewska@mfinanse.pl
Placówka mFinanse
OGRODOWA OFFICE
ul. Ogrodowa 8, 1 piętro
90-062 Łódź
https://mfinanse.pl

Wykończenie pod klucz

Rednet Dom

 

Myślisz o kompleksowym wykończeniu mieszkania? Skorzystaj z usług współpracujących z nami specjalistów z redNet Dom. Oszczędzaj czas, zarządzaj budżetem i wprowadź się do mieszkania wykończonego pod klucz. Poznaj możliwości aranżacji wnętrz. Pamiętaj, że pakiety mogą być ze sobą łączone, indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb, a także uzupełniane o dodatkowe prace i elementy.

 

Pakiet SILVER

od 879 zł/mkw. brutto

Dla tych, którzy chcą wykończyć swoje mieszkania dobrej jakości materiałami, ale w ramach umiarkowanego budżetu. Program Silver przygotowany został z myślą o osobach, które chcą wykończyć swoje mieszkanie w krótkim terminie i za rozsądną cenę. Materiały stosowane w tym pakiecie są wysokiej jakości, a profesjonalne wykonawstwo oszczędzi Państwu konieczności angażowania się w nadzór nad pracami wykończeniowymi.
Pobierz katalog

Pakiet GOLD

od 1119 zł/mkw. brutto

Pakiet przygotowany z myślą o osobach, które chcą wykończyć swoje mieszkanie w krótkim terminie i za rozsądną cenę. Pakiet Gold umożliwia realizację nowoczesnych i różnorodnych rozwiązań z zakresu wykończenia wnętrz. Oryginalne wzornictwo i wysoka jakość materiałów pozwalają stworzyć nowoczesne i ciekawie zaaranżowane wnętrza. Nasze doświadczenie przyniosło, wielu naszym Klientom, innowacyjne projekty w zakresie wymagających rozwiązań przestrzennych, jak również samych koncepcji aranżacyjnych.
Pobierz katalog

 

Pamiętaj, że pakiety mogą być ze sobą łączone, indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb, a także uzupełniane o dodatkowe prace i elementy.

Co zyskujesz:

Oszczędzasz czas
Materiały wykończeniowe najlepszych producentów
Gwarancję na wykonane usługi
Niższy vat (8% zamiast 23%)

 

e-mail: info@rednetdom.pl

Kontakt

Joanna Wykrota T: +48 609 781 402, T: 42 230 10 51
Magdalena Stechni T: +48 609 781 605, T: 42 639 24 19
E: lodz@artlocum.pl

 

ul. Łąkowa 27A/3, 90-554 Łódź
pn. – pt.  godz. 8:00 – 16:00