Dostępne: 21
Rezerwacja: 1
Sprzedane: 7

Siatka
Lista
Loading...
Mieszkanie
A.0.03.1a
- pokoje: 1
- pow.: 29,14 m2
- piętro: parter
Dostępne
299 000 zł
Mieszkanie
A.0.05.2a
- pokoje: 2
- pow.: 33,04 m2
- piętro: parter
Dostępne
341 964 zł
10 350 zł/m2
Mieszkanie
B.0.01.1a
- pokoje: 1
- pow.: 34,91 m2
- piętro: parter
Dostępne
356 082 zł
10 200 zł/m2
Mieszkanie
B.0.04.2a
- pokoje: 2
- pow.: 41,25 m2
- piętro: parter
Dostępne
426 938 zł
10 350 zł/m2
Mieszkanie
B.0.08.1a
- pokoje: 1
- pow.: 39,47 m2
- piętro: parter
Dostępne
394 700 zł
10 000 zł/m2
Mieszkanie
B.0.09.1k
- pokoje: 1
- pow.: 29,89 m2
- piętro: parter
Dostępne
310 856 zł
10 400 zł/m2
Mieszkanie
B.0.10.1a
- pokoje: 1
- pow.: 34,02 m2
- piętro: parter
Dostępne
340 200 zł
10 000 zł/m2
Mieszkanie
B.0.11.1a
- pokoje: 1
- pow.: 37,46 m2
- piętro: parter
Dostępne
374 600 zł
10 000 zł/m2
Mieszkanie
B.0.12.1a
- pokoje: 1
- pow.: 32,91 m2
- piętro: parter
Dostępne
329 100 zł
10 000 zł/m2
Mieszkanie
B.0.13.1a
- pokoje: 1
- pow.: 35,39 m2
- piętro: parter
Dostępne
353 900 zł
10 000 zł/m2
Mieszkanie
B.0.15.2a
- pokoje: 2
- pow.: 37,64 m2
- piętro: parter
Dostępne
387 692 zł
10 300 zł/m2
Mieszkanie
B.0.17.2a
- pokoje: 2
- pow.: 48,49 m2
- piętro: parter
Dostępne
416 529 zł
Mieszkanie
B.0.18.1a
- pokoje: 1
- pow.: 35,19 m2
- piętro: parter
Dostępne
358 938 zł
10 200 zł/m2
Mieszkanie
B.0.19.1a
- pokoje: 1
- pow.: 34,06 m2
- piętro: parter
Dostępne