Stegna Park 2

Apartamenty w cenie

od 14.560 zł/m2 do 17.450 zł/m2 brutto

(cena zawiera 23% VAT)

Aby wyszukać lokal, na planie osiedla kliknij budynek (do wyboru budynki podświetlone na żółto od B1 do B5)

Stegna Park II
budynek-16 budynek-16 budynek-17 budynek-17 budynek-22 budynek-23 budynek-24

Opis inwestycji


Zaledwie 500 m od pięknej stegieńskiej piaszczystej plaży, w otoczeniu sosnowego lasu, znajduje się gotowy kompleks apartamentów wakacyjnych pod nazwą Stegna Park II. To doskonała propozycja dla osób, które szukają swojego wymarzonego miejsca nad Bałtykiem.

 

W 4-piętrowych budynkach znajdują się apartamenty o metrażach i układach, spełniających różne potrzeby: od jednopokojowych o pow. 26 m2 po kompaktowe, ale funkcjonalnie rozplanowane „trójki”, których powierzchnia nie przekracza 52 m2. Lokale posiadają ogródki lub duże balkony - dodatkową przestrzeń do odpoczynku po dniu spędzonym na plaży czy zwiedzaniu licznych okolicznych atrakcji.

 

W samej Stegnie czy na Mierzei Wiślanej atrakcji nie brakuje, można odwiedzić m.in. Muzeum Bursztynu, Muzeum Stutthoff, zobaczyć największy w Polsce obraz podczepiony do sufitu kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa, przejechać się Żuławską Koleją Dojazdową, która jest nie lada atrakcją dla dzieci, czy odwiedzić Rezerwat Kormorana i Czapli Siwej w Kątach Rybackich.

 

Przyjedź do Stegny, obejrzyj oferowane przez na apartamenty, a zobaczysz, że zakochasz się w tym miejscu.

Zobacz dostępne Apartamenty

Duże balkony

Duże balkony

Dodatkowa prywatna przestrzeń na świeżym powietrzu

Bezpieczeństwo mieszkańców

Bezpieczeństwo mieszkańców

Teren inwestycji jest ogrodzony i chroniony.

Wyjątkowa lokalizacja

Wyjątkowa lokalizacja

Dojście do strzeżonej plaży zajmie Ci zaledwie 5 minut

Szybki termin oddania

Szybki termin oddania

Zakończenie budowy w III kwartale 2023

Inwestycja kapitału

Inwestycja kapitału

Idealne miejsce zarówno dla inwestorów, jak i dla osób, które chcą spełnić marzenie o własnym apartamencie nad morzem

Podziemne hale garażowe

Podziemne hale garażowe

Komfort i wygoda użytkowania

Apartament w Stegnie Park to dobra inwestycja

W Stegnie przy ulicy Lipowej powstał wyjątkowy, kilkuetapowy projekt – Stegna Park. Obecnie w sprzedaży znajduje się ostatni etap tej inwestycji. Jest to doskonała propozycja zarówno dla inwestorów, którzy szukają ciekawej oferty na rynku apartamentów wakacyjnych, jak i dla osób pragnących spędzać wolny czas we własnym, nadmorskim lokum. Oba te zamiary można z łatwością pogodzić, kupując apartament w Stegnie.

Cicho, wygodnie
i blisko morza

Kontakt z naturą jest tu nieunikniony, ponieważ kompleks Stegna Park położony jest w otoczeniu sosnowego lasu, w odległości zaledwie 500 m od szerokiej, piaszczystej plaży. Własny apartament w Stegnie to możliwość częstego korzystania ze zdrowego, nadmorskiego klimatu, który ułatwia oddychanie, dobry sen i szybką regenerację organizmu.

Bezpieczeństwo zakupu

Dla bezpieczeństwa i komfortu nabywców sprzedaż apartamentów w Stegnie rozpoczęliśmy dopiero w końcowej fazie budowy projektu. Dzięki temu kupujący może wejść do lokalu, ocenić rozkład pomieszczeń, sprawdzić jak operuje światło, zweryfikować jakość wykonania. Kupno takiego apartamentu to także dodatkowa korzyść dla osób szukających apartamentów w celach inwestycyjnych – gotowy lokal może zacząć przynosić przychody po niespełna dwóch miesiącach od zakupu.

Zobacz dostępne Apartamenty

Zdjęcie lokalu pokazowego

Opcja „pod klucz”

Lokale sprzedajemy w stanie deweloperskim, ale wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nabywców, nawiązaliśmy współpracę ze sprawdzonymi firmami wykończeniowymi, które zapewnią naszym Klientom kompleksową i profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji, od projektu do pełnego wykończenia lokalu. Poniżej prezentujemy zdjęcia z lokalu pokazowego, zrealizowanego przez jednego z naszych partnerów.

Wygoda i oszczędność czasu

Lokale można użytkować samemu lub je wynajmować. Nabywcom zainteresowanym późniejszym wynajmem lokali możemy zaoferować usługi doświadczonego operatora – firmy NCNK, która od pond 10 lat specjalizuje się w najmie apartamentów wakacyjnych na Mierzei Wiślanej. Obsługa najmu przez profesjonalną firmę to niewątpliwie wygoda i duża oszczędność czasu. Jeśli mowa o oszczędnościach to należy pamiętać, że możliwość odliczenia 23% VAT (taką stawką objęte są lokale w Stegnie) mają nawet nabywcy nieprowadzące działalności gospodarczej.

Lokalizacja


Stegna Park to kompleks apartamentów zlokalizowany przy ul. Lipowej, w nadmorskiej miejscowości Stegna, położonej nad Zatoką Gdańską, na Mierzei Wiślanej. Dogodny dojazd nie tylko z Trójmiasta, ale również z centralnej Polski, kameralny charakter miejscowości, położenie inwestycji w otoczeniu lasu i zaledwie 500 m od szerokiej, piaszczystej plaży wyróżnia to miejsce na mapie polskiego wybrzeża.

 

Bogate w jod powietrze

Bogate w jod powietrze

Pozytywnie oddziałuje na samopoczucie, jakość snu i koncentrację

Liczne tereny zielone

Liczne tereny zielone

Idealne miejsca na spacer, jogging i wycieczki rowerowe

Przemyślana lokalizacja

Przemyślana lokalizacja

Kameralna nadmorska miejscowość położona nad Zatoką Gdańską

Bezpieczne kąpieliska

Bezpieczne kąpieliska

Aktywny wypoczynek dla całej rodziny

Szeroka piaszczysta plaża

Szeroka piaszczysta plaża

Relaks i odpoczynek wśród szumu fal

Kontakt


Nasze biuro w Gdyni

 

Biuro sprzedaży Gdynia 

Gdynia, ul. Chylońska 26

T: +48 798 802 074

pon. – pt.  godz. 8:00 – 16:00

E: gdynia@artlocum.pl

 

Biuro sprzedaży Stegna

Stegna, ul. Lipowa 32/17 (oglądanie lokali)

T: +48 798 802 096
pon. – pt.  godz. 9:00 – 16:00

sob.  godz. 9:00 – 14:00

E: gdynia@artlocum.pl