Stegna Park 2

Aby wyszukać lokal, na planie osiedla kliknij budynek B4 lub B5

Stegna Park II
budynek-16 budynek-17

Opis inwestycji

Szeroka, piaszczysta plaża, bezpieczne kąpieliska morskie, pasmo wydm porośniętych lasem sosnowym i zdrowe, bogate w jod powietrze to tylko niektóre atuty Stegny – kameralnej nadmorskiej miejscowości, położonej nad Zatoką Gdańską, na Mierzei Wiślanej.

 

Właśnie tu, przy ul. Lipowej tworzymy dla Państwa wyjątkową inwestycję – Stegna Park II. Projekt ten adresowany jest zarówno do inwestorów, którzy szukają dobrej lokaty kapitału na rynku nieruchomości turystycznych, jak i do osób pragnących spędzać wolny czas w wyjątkowym miejscu, we własnym apartamencie – oba te zamiary można z łatwością pogodzić, stając się właścicielem jednego z oferowanych przez nas lokali.

 

Obecny etap kilkuetapowego projektu Stegna Park składa się z pięciu 3-piętrowych budynków liczących łącznie 120 apartamenty o zróżnicowanej powierzchni, od kompaktowych 27 m2 po wygodne 52 m2. Wykonane są one w standardzie deweloperskim, co daje możliwość wykończenia zgodnie z indywidualnymi potrzebami i gustem. Wszystkie lokale na wyższych kondygnacjach posiadają balkony a część lokali parterowych ogródki. W podziemiu obu budynków znajdują się hale garażowe zapewniające miejsca parkingowe dla użytkowników apartamentów. Dodatkowe udogodnienie stanowią nowoczesne, cichobieżne windy. Teren inwestycji położony jest w otoczeniu sosnowego lasu, jest ogrodzony, chroniony i oświetlony. Dojście do strzeżonej plaży zajmuje zaledwie 5 min.

 

Projekt Stegna Park II jest w trakcie budowy. Dwa budynki zostaną ukończone w II kw. 2023 r. a ukończenie kolejnych trzech budynków planowane jest na IV kw. tego roku. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wakacyjnego apartamentu, wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się na dole strony, poinformujemy Cię o starcie sprzedaży.

Stegna Park to kompleks apartamentów zlokalizowany przy ul. Lipowej, w nadmorskiej miejscowości Stegna, położonej nad Zatoką Gdańską, na Mierzei Wiślanej. Dogodny dojazd nie tylko z Trójmiasta, ale również z centralnej Polski, kameralny charakter miejscowości, położenie inwestycji w otoczeniu lasu i zaledwie 500 m od szerokiej, piaszczystej plaży wyróżnia to miejsce na mapie polskiego wybrzeża.

 

Kontakt

Nasze biuro w Gdyni

Biuro sprzedaży Gdynia

Ewa Ostrowska

T: +48 798 802 074

T: +48 512 284 420

E: gdynia@artlocum.pl

 

ul. Chylońska 26, Gdynia
pn. – pt.  godz. 8:00 – 16:00