Zaznacz budynek

Junique I
budynek-13

Opis inwestycji

Unikalnie na Grunwaldzie

 

Naszym zamierzeniem jest stworzenie osiedla, które stanie się synonimem wygody i bezpieczeństwa. We współpracy z architektami przygotowaliśmy unikalny, wieloetapowy projekt mieszkaniowy, który jest tożsamy z oczekiwaniami klientów. Tutaj pojęcie „wymarzony dom” nabiera rzeczywistego charakteru.

Osiedle Junique to wiele możliwości i udogodnień. Priorytetowym założeniem projektu jest jego kompleksowość, a tym samym stworzenie funkcjonalnej przestrzeni, która wpłynie na komfort mieszkańców. Powstaną specjalne strefy zieleni, miejsca do odpoczynku, przestronne place zabaw dla najmłodszych oraz liczne punkty handlowo – usługowe. Dla wygody przyszłych mieszkańców na terenie osiedla znajdzie się nowoczesne przedszkole oraz sklep wielkopowierzchniowy.

Realizację osiedla, na którym zostanie wybudowanych łącznie ponad 1000 mieszkań, podzielono na kilka etapów. W pierwszym z nich powstanie 5 - piętrowy budynek wielorodzinny z 79 mieszkaniami o powierzchni od 33 do 88 mkw, w którym znajdą się  zarówno kawalerki jak i mieszkania 2-, 3- i 4 - pokojowe. Do lokali na parterze przynależeć będą ogródki, a do pozostałych – balkony. Znacznym udogodnieniem będzie hala garażowa uzupełniona o zewnętrzne miejsca postojowe na terenie osiedla. 

 

 

Osiedle Junique - Etap I

 

- budynek 5-pięrowy

- 79 mieszkań o powierzchni od 33 do 88 m2

- funkcjonalny układ pomieszczeń

- lokal usługowy o powierzchni 113 m2

- ogródki dla mieszkań na parterze

- komórki lokatorskie

- cichobieżne windy

- hala garażowa oraz miejsca postojowe naziemne

 

 

Aktywnie i rekreacyjnie

 

Miłośnicy aktywności fizycznej znajdą tu liczne tereny zielone i rekreacyjne, a także obiekty sportowe. W okolicy znajduje się m.in. popularny wśród poznaniaków Lasek Marceliński oraz Szachty. Miejsca te, poza niezaprzeczalnym urokiem, wyróżniają się ścieżkami spacerowymi i trasami rowerowymi. Lokalizacja projektu to także dostęp do stale rozbudowywanej sieci miejskich dróg rowerowych.

 

 

Komfort na co dzień

 

W pobliżu osiedla znajduje się podstawowa infrastruktura usługowa i handlowa - sklepy spożywcze i drogeryjne, apteki, przychodnie, gabinety lekarskie, salony kosmetyczne czy banki. Nie brakuje również klimatycznych kawiarni i restauracji. Z kolei sąsiedztwo niskiej zabudowy to gwarancja spokoju dla przyszłych mieszkańców inwestycji Junique.

 

 

Wygoda pod ręką

 

Rodziców zadowoli dobre zaplecze oświatowe w okolicy. Działalność prowadzi tu wiele żłobków, przedszkoli i szkół – zarówno publicznych, jak i prywatnych. Sprawne połączenie komunikacją miejską zapewnia również dostęp do uczelni wyższych, obiektów kulturalnych i centrów biznesowych.

 

 

zakończenie budowy: III kwartał 2024

 

 Lokalizacja

 

Osiedle Junique powstanie na poznańskim Grunwaldzie, w rejonie Junikowa, pomiędzy ulicami Wieruszowską, Żmigrodzką i Miśnieńską. Grunwald to tętniąca życiem dzielnica położona w zachodniej części Poznania. Lokalizacja inwestycji pozwala na nieograniczony dostęp do licznych sklepów i punktów handlowo – usługowych, dróg rowerowych, placówek dydaktycznych i zdrowotnych oraz obiektów sportowych i kulturalnych. Grunwald jest idealnie skomunikowany nie tylko z centrum, ale też pozostałymi dzielnicami Poznania. Bliskie sąsiedztwo Pętli Junikowo pozwala na dotarcie tramwajem do praktycznie każdego zakątka miasta. Z kolei ulica Grunwaldzka gwarantuje sprawny dojazd do Portu Lotniczego Poznań-Ławica i dworca PKP. Położenie inwestycji kilka kilometrów od węzła komunikacyjnego Poznań – Komorniki pozwala skorzystać z autostrady A2, trasy S5, a także S11 i podróżować w dowolnym kierunku.

 

Wsparcie kredytowe

 

 

logo mfinanse

 

 

 

Wiemy, że zakup mieszkania wiąże się z szeregiem ważnych decyzji do podjęcia, szczególnie dotyczących finansów. Właśnie dlatego postanowiliśmy wesprzeć naszych Klientów w tym obszarze, poprzez współpracę z mFinanse S.A. – profesjonalnym i wiarygodnym pośrednikiem kredytowym, który sprawnie przeprowadzi Was przez proces uzyskiwania kredytu.

 

 

 

Co zyskują nasi Klienci dzięki współpracy z mFinanse?

 

  • Konsultacje i wsparcie eksperta w całym procesie kredytowym
  • Zbadanie zdolności kredytowej w oparciu o najkorzystniejsze oferty spośród wielu banków
  • Zawsze najaktualniejsze oferty uwzględniające promocje bankowe
  • Oszczędność czasu i pieniędzy, dzięki możliwości wyboru oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb i możliwości
  • Pomoc w analizie finansów Klienta
  • Bezpieczeństwo oraz rzetelne i bezstronne wsparcie specjalisty
  • Mobilność i elastyczność – spotkanie w dogodnym dla niego czasie i miejscu
  • Premię 1000 zł

promo mfinanse

 

 

Skonsultuj swój kredyt hipoteczny z ekspertem mFinanse

 

Kontakt

Agnieszka Schnotale T: +48 609 781 147, T: 61 864 45 45
Bartłomiej Miszczak T: +48 504 879 686, T: 61 864 45 40
E: poznan@artlocum.pl

 

ul. Jeleniogórska 1/3B lok. U1, 60-179 Poznań
pn. – czw.  godz. 9:00 – 17:00
pt.  godz. 8:00 – 16:00