Z planu inwestycji wybierz budynek

Oxyvia
budynek-9

Opis inwestycji

Małe jest piękne

Oksywie to najstarsza, nadmorska dzielnica Gdyni. Przy ul. Bosmańskiej/Australijskiej  powstaje nowe osiedle o nazwie Oxyvia gdzie zaprojektowaliśmy 54 mieszkania zlokalizowane w dwóch budynkach z windami i garażem podziemnym. To niezwykle kameralne osiedle otoczone jest zielenią, stąd spacer nad morze zajmuje tylko 25 minut.

 

Rodziny z dziećmi mogą odpoczywać aktywnie pozostając nadal na osiedlu. Nowoczesny plac zabaw to świetna przestrzeń, gdzie dzieci nawiążą nowe znajomości i spożytkują nadmiar energii.

 

Spokojna zielona okolica zachęca do wycieczek pieszych i rowerowych. Osiedle ma niewątpliwy atut – oddalone jest 2,5 km od niedawno zrewitalizowanego bulwaru nadmorskiego z plażą.

 

Komfort i bezpieczeństwo na co dzień

Nowoczesna architektura, niska 2 piętrowa zabudowa, eleganckie klatki schodowe to komfortowe rozwiązania, dzięki którym oferujemy wysoki standard części wspólnych. We wszystkich mieszkania położonych na piętrach zaprojektowano balkony, a do mieszkań na parterze przewidzieliśmy ogródki.

 

Właściciele aut docenią garaż podziemny, do którego swobodnie dojeżdża się wygodną windą. Z kolei potrzebujący więcej przestrzeni do przechowywania mogą wybrać jedną z komórek lokatorskich. Na osiedlu bezpiecznie zaparkujesz też rower w wyznaczonych do tego miejscach.

 

Tylko 14 minut do centrum

Sprawna komunikacja to ważny element podczas wyboru mieszkania. Osiedle Oxyvia ma w tym zakresie wiele do zaoferowania. W promieniu 250 m od działki znajduje się przystanek autobusowy. Samochodem do centrum Gdyni dojedziesz w ok.  14 minut.

 

Szkoła, sklepy i usługi tuż pod domem

W pobliżu Osiedla Oxyvia znajduje się bogate zaplecze usługowo-handlowe, edukacyjne, a od rozrywek w Centrum Gdyni dzieli Cię 14 minut jazdy samochodem. Codzienne zakupy, szybki dostęp do lekarza, szkoły i przedszkola są w zasięgu ręki – doskonała lokalizacja osiedla zapewnia Ci to co potrzebne do komfortowego życia. Najmłodsi mieszkańcy i ich rodzice docenią bliskość szkoły podstawowej, do której dotrą spacerem.

 

Oszczędności na każdym kroku

Możliwość załatwienia w pobliżu najważniejszych spraw pozwoli zyskać czas na odpoczynek w zielonym otoczeniu lub na plaży i ograniczyć koszty związane z dojazdami. Dodatkowe oszczędności zapewni konkurencyjny czynsz oraz ogrzewanie miejskie dostarczane przez OPEC. W standardzie stosujemy wysokiej jakości stolarkę okienną i drzwiową, które zapewniają dobrą izolację akustyczną i pozwalają racjonalnie zarządzać ciepłem.

Lokalizacja

Doradztwo kredytowe

Kupno mieszkania na kredyt na pewno nie należy do najłatwiejszych. Nie dość, że zaciągamy zobowiązanie, które będzie miało wpływ na naszą przyszłość, to jeszcze sama procedura kredytowa i związane z nią formalności mogą budzić przerażenie. Właśnie dlatego postanowiliśmy wesprzeć naszych klientów w tym obszarze, poprzez współpracę z mFinanse S.A. – profesjonalnym i wiarygodnym pośrednikiem kredytowym, który bezpłatnie i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces uzyskiwania kredytu.

 

Współpracujący z kilkunastoma bankami (Alior Bank S.A., Bank Millennium S.A., Bank Pocztowy S.A., Bank Polska Kasa Opieki S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., ING Bank Śląski S.A., Pekao Bank Hipoteczny S.A., PKO Bank Polski S.A., PKO Bank Hipoteczny S.A., Santander Bank Polska S.A.) doradcy mFinanse S.A. mają możliwość dopasowania oferty kredytowej do sytuacji finansowej każdego klienta.

 

Umów się na spotkanie z doradcą w dogodnym dla Ciebie terminie:
Karol  Potocki
tel. +48 511 964 935
karol.potocki@mfinanse.pl
ul. Władysława IV 43
81-395 Gdynia

Przemysław Haber
tel. +48 501 255 248
przemyslaw.haber@mfinanse.pl
ul. T. Wenedy 15, 4 piętro
81-341 Gdynia
https://mfinanse.pl